Wack 100 twierdzi, że zespół bandytów nie był świadomy ugody Gunny

#image_title

Wack 100 twierdzi, że zespół Young Thuga nie wiedział, że Gunna zamierza zawrzeć ugodę w sprawie haraczy YSL.

W sobotę (17 grudnia) Wack 100 był w Clubhouse, rozmawiając ze swoimi słuchaczami, kiedy ujawnił swoją ciekawostkę w sprawie YSL RICO. Według Wacka, zespół Young Thuga powiedział mu, że nie wiedział, że Gunna zawrze ugodę z prokuratorami, co pozwoliło mu wyjść z więzienia w zeszłym tygodniu.

– Rozmawiałem z ludźmi Young Thuga – zaczął. „Nie mieli pojęcia, że ​​Gunna to zrobi. Zero”.

„Oddział, prawnicy, nikt nie miał pojęcia, że ​​Gunna to zrobi” – kontynuował. „Zespół zarządzający Gunna zawsze rozmawia z zespołem zarządzającym Thuga, wszyscy milczą, a nawet pogłębia się”.

Wack dalej twierdził, że zespół Thuggera wierzył, że macierzysta wytwórnia YSL, 300 Elektra Entertainment, rzekomo wiedziała o ugodzie Gunny i uważa, że ​​​​twórca DS4Ever próbuje złamać jego kontrakt z Thug, więc mógłby ostatecznie pójść solo i podpisać kontrakt z 300 Elektra Entertainment bezpośrednio. „Więc jest na jakimś cholernym gównie” – powiedział Wack o rzekomym legalnym manewrze Gunny.

Warto przeczytać!  Crazy Tomes wyda nowy album „Crazy On The Island” 6 stycznia

XXL skontaktował się z prawnikiem Young Thug, Brianem Steelem, w celu uzyskania komentarza.

Adwokat Gunny, Steve Sadow, potwierdził XXL, że raper z Georgii złożył apelację do Alforda w sprawie zarzutów o ściąganie haraczy i został skazany na pięć lat, z czego odsiedział jeden rok. Pozostałą część kary zawieszono.

Zarzut Alford jest przeznaczony dla oskarżonych, którzy nie przyznali się do winy, ale uznają, że państwo ma wystarczające dowody, aby udowodnić ich winę.

Gunna wydał później oświadczenie, w którym zaprzeczył, że donosił na Thuga i innych współoskarżonych z YSL w ramach ugody.

„Chociaż zgodziłem się być zawsze prawdomówny, chcę, aby było całkowicie jasne, że NIE składałem żadnych oświadczeń, NIE byłem przesłuchiwany, NIE współpracowałem, NIE zgodziłem się zeznawać ani być świadkiem za lub przeciwko jakiejkolwiek ze stron w i absolutnie NIE mam zamiaru być w żaden sposób zaangażowana w proces sądowy” – napisał w oświadczeniu.

Warto przeczytać!  Brittany Griner zwolniona z rosyjskiego aresztu

Wraz z Gunną, współzałożyciel YSL Walter Murphy i Slimelife Shawty, prawdziwe nazwisko Wunnie Lee, również zawarli ugody.

Tymczasem adwokat Young Thug, Brian Steel, powiedział, że największym problemem w sprawie haraczy rhymera są członkowie YSL, którzy zawierają ugody, które obciążają Thuga, którego prawdziwe nazwisko to Jeffery Williams.

„Jest jak łatwy cel” — powiedział Steel 11Alive. „Więc ktoś zostaje aresztowany i ma kłopoty, a oni chcą dogadać się. Funkcjonariusze organów ścigania są zbyt chętni, by powiedzieć:„ Cóż, opowiedz nam o panu Williamsie. Czy jest w to zamieszany? Co o nim wiesz? “

„To jest problem z tą sprawą” – kontynuował. „Pochodzi ze słów ludzi, którzy dostają oferty, mówiąc:„ Tak, był tam lub widziałem go w pobliżu lub wydał zamówienie lub słyszałem od kogoś innego. Wydał zamówienie ”. O to chodzi w tej sprawie”.

Warto przeczytać!  AMS Enterprise zamyka umowę dystrybucyjną o wartości 10 milionów dolarów z nowojorskim funduszem hedgingowym

„Och, nie usłyszysz żadnego wyznania Jeffreya Williamsa” – podsumował.

Rozpoczęcie okresu próbnego YSL Rico zaplanowano na 9 stycznia 2023 r.

Obejrzyj poniżej wywiad z adwokatem Young Thug, Brianem Steelem, dla 11Alive News

Zobacz tajną broń swoich ulubionych raperów do sukcesu