Wciągająca dyskusja z Mathew Knowlesem o jego karierze i zbliżającej się konferencji XP Music

Wywiady

Opublikowano 24 listopada 2022 r. | przez Charlesa Myambo

Mateusz Knowles jest znanym na całym świecie potentatem, który wyróżniał się zarówno w sektorze muzycznym, jak i korporacyjnym. Przez lata Mathew przyjął mnóstwo ważnych pozycji i ról, ale żadna nie była bardziej satysfakcjonująca niż praca z własnymi dziećmi. Odegrał istotną rolę w pielęgnowaniu karier kilku wybitnych artystów, w tym karier jego córek, Beyonce Knowles oraz Solange Knowles. Wszystko zaczęło się od założenia przez Mathew upragnionej wytwórni płytowej znanej jako Światowa rozrywka muzyczna w 1992. Pod pseudonimem „Music World Entertainment” Mathew został producentem wykonawczym i menadżerem legendarnej grupy znanej jako Destiny’s Child. W latach 90. grupa osiągała ogromne sukcesy, w szczególności wygrywając nagrody Grammy, AMA i trafiając na listy przebojów Billboard 100 „all time”. Pod szyldem „Music World Entertainment” powstało kilka muzycznych ikon. Mathew był całkowicie zdeterminowany, aby wykorzystać pełny potencjał wszystkich artystów, którymi zarządzał, z których większość zdobyła główne nagrody, a także osiągnęła status multi-platyny. Jego przedsięwzięcie muzyczne poprzedziła wybitna kariera w sektorze korporacyjnym. Przed karierą muzyczną Mathew był odznaczonym sprzedawcą, który był powszechnie uważany za najlepszego w swojej branży na całym świecie. Jego doświadczenie w sektorze korporacyjnym okazało się później kluczowe w jego roli menedżera muzycznego, mentora i dyrektora wykonawczego. Dziś Mathew jest uważany za jednego z największych menedżerów muzycznych wszechczasów.

Warto przeczytać!  Ludzie wygwizdali zwycięstwo Chrisa Browna na AMA 2022, a Kelly Rowland tego nie miała

Mathew Knowles – dyrektor muzyczny o światowej renomie

Korespondent Life & Style magazynu Hype, Charles Myambo, udzielił wywiadu Mathew Knowlesowi. Poniżej wideo prezentujące cały wywiad.

(kliknij, aby obejrzeć)

https://youtu.be/l4O9rEObWfE

Kluczowe punkty omówione podczas wywiadu;

Nadchodząca „konferencja muzyczna XP” w 2022 r.
Poczucie wdzięczności Mateusza
Diagnozy raka Mateusza
Smutek i strata Karola
Przeszłe niepowodzenia i lekcje
Beyoncé i Solange
Książka – „DNA Wyczynowca”
Równowaga „Rodzina i praca”.
Znaczenie śmiechu
Znaczenie pokory
Podejmowanie ryzyka i eksperymentowanie
Znaczenie doświadczenia

Konferencja muzyczna XP

Już za kilka dni 29 listopada br. Mateusz Knowles ma być głównym mówcą na nadchodzącej konferencji w Arabii Saudyjskiej Konferencja muzyczna XP. Muzyczny potentat będzie rozpowszechniał bezcenne informacje o tym, jak odnieść sukces w branży muzycznej. Mateusz zaoferuje również strategiczną opiekę tubylcom w Arabii Saudyjskiej, jak dalej rozwijać krajobraz muzyczny w kraju, jak również w całym regionie Bliskiego Wschodu. Od swojej inauguracji w zeszłym roku, XP Music Conference zyskało szerokie zainteresowanie i stało się jedną z największych konferencji/festiwalów muzycznych na świecie.

Warto przeczytać!  5 nowych albumów, których musisz posłuchać w tym tygodniu

Złapać Mateusz Knowles @ 18:00-19:00 KSA (10:00-11:00 EST) we wtorek 29 listopada 2022 r.

2021 – Fragmenty konferencji muzycznej XP;

2021 – XP Music Conference Aftermovie;

Konferencja XP Music jest organizowana i prowadzona przez MDLBEAST.

Ćwierkać

Tagi: Najlepszy magazyn, Beyoncé, Ojciec Beyoncé Knowles, Najnowsze Beyoncé, Ojciec Beyoncé, wywiad z celebrytą, Destiny’s Child, DNA wyczynowca, Grammy, najnowszy hip hop, najnowsze Hollywood, hype wywiad, najnowsze Hype, hype mag, Hype Magazine, wywiad z magazynem hype, najnowsze wiadomości z The Hype Magazine, najnowsze wiadomości, magazyn, gość magazynu, wywiad z magazynem, najnowszy magazyn, Matthew Knowles, Wywiad z Matthew Knowles, MDLBEAST, Mr Knowles, multi-platinum, Music World Entertainment, Arabia Saudyjska, Media społecznościowe, Solange, Ojciec Solange Knowles, Ojciec Solange, The Hype, The Hype Magazine, wywiad z The Hype Magazine, najnowszy magazyn hype, The Hype Magazine News, World # 1 Magazine, XP Music Conference

Warto przeczytać!  10 raperów, których powinieneś teraz znać


o autorze

Charles Myambo (@BigChaz14 na Twitterze) jest felietonistą i korespondentem lidera branży, The Hype Magazine. Jest również dobrze znany z tego, że jest autorem bestsellerów Amazona nr 1 w wielu gatunkach. Oprócz tego Charles jest licencjonowanym dziennikarzem, jak widać w Muck Rack & Press Reader, a także jest bardzo reklamowanym korespondentem wiadomości o celebrytach. Co więcej, Charles jest międzynarodowym celebrytą i prowadzącym wywiady, o którym pisały największe światowe publikacje. Obecnie jego wywiady relacjonują wiarygodne redakcje, takie jak Medium, Flipboard, Press Reader, Muck Rack i wiele innych. Jest także felietonistą wielkich afrykańskich gazet, takich jak NewsDay, Daily News, iHarare, ZiFM Stereo (stacja radiowa), H-Metro, The Financial Gazette, a także kilku innych publikacji europejskich i amerykańskich. (@charlesmyambo na Instagramie)