Wendy Williams wydaje się być zdrowa po raz pierwszy od czasu rehabilitacji

Polecany film HipHopWired

BLISKO

Źródło: Raymond Hall/Getty

Wydaje się Wendy Williams jest na drodze do wyzdrowienia. Wygląda na szczęśliwą i zdrową w swoim pierwszym występie od odwyku.

Jak zauważono na stronie Page Six the Ocean Township, pochodząca z New Jersey wzięła udział w swoim pierwszym wywiadzie od długiej serii zmagań dotyczących jej rzekomego nadużywania substancji i problemów zdrowotnych. W poniedziałek, 21 listopada, pojawiła się na corocznej wystawie WBLS Circle Of Sisters w rozmowie jeden na jeden z radiowym disc jockeyem Jusem Nikiem. Samozwańcza królowa wszystkich mediów dała jasno do zrozumienia, że ​​chociaż jej głośne małżeństwo się zepsuło, to doświadczenie nie zmieniło jej uczuć do romansów. „Nigdy temu nie zaprzeczam, a pierwszą rzeczą, o której myślę, gdy widzę mężczyzn, jest:„ Czy oni noszą palec? Bo jeśli noszą palec, to jest to natychmiastowe cześć. Ale nie mogę się doczekać, aż się zakocham i nie chcę wychodzić za mąż” – powiedziała.

Warto przeczytać!  Gucci Mane - List do startu

Dodała również, że jej przyszła miłość musi być co najmniej 10 lub 15 lat młodsza od niej. „A wtedy będziemy mogli robić różne rzeczy razem” — kontynuowała. „Na przykład, gdybyśmy nagle chcieli lecieć z Nowego Jorku, jeśli chcielibyśmy polecieć do Francji, aby być tam przez dwa dni na jedzenie lub cokolwiek innego, chcę mieć możliwość, no wiesz, mógłbym się zakwalifikować z mężczyzną, który mówi: „Chodź, kochanie. Zróbmy to. Czy latamy prywatnie, czy publicznie?’”

Możesz zobaczyć, jak omawia swoje romantyczne aspiracje poniżej.

Zdjęcie: The Wendy Williams Show