Wideo: Kurupt x C-Mob x GOTTI MOB – Da Bizne$$Gotti Mob (Kurupt i C-Mob) świętują wydanie wspólnego albumu nowym teledyskiem do „Da Bizne$$”, imprezy na pełnym morzu ze ścieżką dźwiękową jednego z najmocniejszych hitów roku.
Teledysk wyreżyserował Michał Anioł i zredagowany przez Richarda Tysonai doskonale oddaje istotę obu Kurupt oraz C-mob teksty w całym utworze. Strzelają ostrzegawczymi strzałami do każdego słabego, trywialnego emcea ze swoimi wersetami i mają szansę dostarczyć je prosto do kamery. Co więcej, robią to, napinając konkurencję na prywatnej łodzi, co jest odrobiną luksusu, na który ta dwójka z pewnością zasłużyła.
„Da Bizne$$” to jeden z wielu wyróżniających się utworów Gotti Mob niedawno wydany album Don’t Be Stupid. LP zawiera m.in Snoop Dogg, Too $hort, Spice 1, KXNG Crooked i Kendrick Lamar, pośród innych.
Zobacz wizualizacje „Da Bizne$$” i przejdź do GOTTIMOB.com zamówić Don’t Be Stupid na winylu, CD, kasecie lub do pobrania w wersji cyfrowej. Album jest już dostępny do streamowania i pobierania przez wszystkie główne DSP za pośrednictwem Pentagon Records/GOTTI MOB we współpracy z Compound Interest.

Warto przeczytać!  Ekskluzywny wywiad z wschodzącą gwiazdą hip-hopu, Jess Marie: The Queen of the Carolinas [Interview]

Źródło