Współzałożyciel YSL potępia Gunnę za zawarcie ugody; Nalega Raper Snitched

Współzałożyciel YSL, Mondo, skrytykował Gunnę w wywiadzie dla podcastu Ugly Money.

Reklama

Mondo nazwał Gunnę kapusiem za zawarcie ugody w sprawie YSL RICO. Mondo uważał, że raper 300 Entertainment wpadł w panikę po spędzeniu miesięcy w więzieniu.

„Zrobił, co zrobił, człowieku” – powiedział. „Nie nałożyłem na to żadnego ograniczenia. Nie siedzę tu i nie mówię nie – hej człowieku, zrobił to, co zrobił. Wiem to na pewno. Nie wychodzę z tego, o czym nie rozmawia się w internecie. Nie schodzę z tego, co widzę, cała czapka. Rozmawiam z tymi ludźmi osobiście”.

Mondo kontynuował: „O wszystkim, co kocham, rozmawiam – wiem, co się dzieje [on]. Chłopcze, nie pozowałeś tego, mój bracie. Nawet gdybym nie rozmawiał ze wszystkimi, z każdym, kto ma zdrowy rozsądek, z każdym, kto był na ulicy, wiesz, że nie… chłopcze, nie rób takich rzeczy, mój bracie.

Warto przeczytać!  Cordae ma dość branżowych gier w swojej nowej piosence „Feel It In The Air”

Współzałożyciel YSL przed sprawą RICO uważał Gunnę za „prawdziwą” osobę. Mondo odmówił przyjęcia jakichkolwiek wymówek dla działań Gunny.

„Kiedy już zrobisz pewne s###, bracie, nie powinniśmy cię trenować, abyś nie był prawdziwym n####”, powiedział. „Więc nie możesz powiedzieć:„ Och, oszukali mnie ”lub„ Och, nie mówię. Nie wiem, co się dzieje. Daj spokój, mój bracie… To pewne, że s### po prostu tego nie robisz. I hej, chłopcze, przekroczyłeś granicę, mój bracie… Zrobiłeś to.

Young Thug i 13 współoskarżonych staje przed sądem w sprawie YSL RICO. Wybór jury wciąż trwa.

Źródło