Wu-Tang walczy o utrzymanie się na szczycie nowojorskiego hip-hopu w nowym zwiastunie „An American Saga”

#image_title

Muzyka – 3 godziny temu

Eliasza C. Watsona

Elijah Watson jest redaktorem ds. wiadomości i kultury w Okayplayer. Kiedy…

Wu-Tang walczy o utrzymanie się na szczycie nowojorskiego hip-hopu w nowym zwiastunie „An American Saga”

Zrzut ekranu przez Hulu/YouTube

Trzeci i ostatni sezon Wu-Tang: An American Saga, premiera 15 lutego na Hulu.

W trzecim i ostatnim sezonie Wu-Tang: An American Saga klan Wu-Tang próbuje utrzymać się na szczycie nowojorskiego rapu. Nowy zwiastun pokazuje, że grupa nie tylko pławi się w sukcesie po wydaniu debiutanckiego albumu Enter the Wu-Tang: 36 Chambers, ale także stara się go utrzymać.

W dwuminutowym klipie widzimy wszystko, od grupy wyruszającej w trasę po niektórych członków tworzących swoje solowe projekty poza Wu (w tym mrugnięcie i przegapisz scenę, która jest ukłonem w stronę niesławnej Purple Tape Raekwona), przez cały czas zajmowania się własnymi problemami i sprawami osobistymi.

Warto przeczytać!  DJ RONSHA & G-ZON – Ronsha Mix #287 (tylko nowy Hip-Hop Boom Bap)

Podsumowanie sezonu brzmi następująco:

Po wydaniu ich debiutanckiego albumu i nieustannym zdobywaniu sławy, śledzimy Wu-Tang Clan w trakcie ich pięcioletniego planu, gdy stawiają czoła różnym wyzwaniom i pokonują je. Podczas gdy każdy z członków wyrusza w osobną podróż, aby dowiedzieć się, gdzie pasuje do świata muzyki, RZA stara się pozostać na szczycie, aby spełnić obietnicę złożoną swoim braciom Wu. Gdy pieniądze, sława, ego i interesy grożą rozerwaniem grupy, muszą znaleźć sposób, by się zjednoczyć i scementować swoje dziedzictwo.

Ciekawie będzie zobaczyć, jak ten sezon będzie nadal odgrywał rolę w mitach klanu Wu-Tang, a także jak zamierza zakończyć historię grupy. Do tego czasu obejrzyj zwiastun poniżej i wypatruj premiery sezonu w Hulu, 15 lutego.

Warto przeczytać!  Producent Jahn Vito zachęca do pracy zespołowej, aby marzenie Dancehall zadziałało

Źródło