Wydania Paydroo "Uczciwa wymiana" Teledysk

Paydroo z PG County przeżywa ostatnio liryczny szał, gdy wznosi się na pozycję głównego nurtu. Teraz wykorzystuje moment, w którym znalazł się w centrum uwagi, publikując nową oprawę graficzną najnowszego singla „Fair Exchange”. Wyreżyserowany przez Richy’ego Guzmana, gwiazdy wizualne, wschodzący emcee manewrujący w transporcie publicznym, podczas gdy on recytuje podchwytliwe rymowanki o zgiełku, takie jak: „Gdy młodzieniec ma już to za sobą, byłem pierwszy, poruszaj się mądrze, jestem pierwszym i jedynym synem mojej mamy ”.

Piosenka została zainspirowana codzienną harówką, którą codziennie Joes znosił w pogoni za papierami.

„Zainspirowałem się do napisania tej piosenki, gdy tylko Gr4ff ją przysłał. Często moje koncepcje biorą się ze sposobu, w jaki instrumenty są tytułowane po ich otrzymaniu”, ujawnia Paydroo w oświadczeniu prasowym.

Warto przeczytać!  Hotboy Wes - Renegade (feat. Finesse2Tymes) [Official Music Video] - @Hotboywes1017 @1finesse2tymes

„Fair Exchange” następuje po EP-ce Paydroo z 2021 roku, Product Of My Environment 2. Nowy singiel jest zapowiedzią nadchodzącego, piątego jeszcze albumu nowego artysty, który jest w trakcie prac i ma ukazać się w 2023 roku nakładem własnego wydawnictwa. „Fair Exchange” to doskonały punkt początkowy, aby wskoczyć na modę Paydroo.

Spójrz na „Fair Exchange” poniżej, a następnie śledź Paydroo w mediach społecznościowych.

Źródło