Wyrok Tory’ego Laneza opóźniony, ponieważ szuka nowego procesu

#image_title

Wyrok Tory’ego Laneza został przesunięty, ponieważ przygotowuje się do złożenia wniosku o nowy proces.

Raper z Toronto pojawił się we wtorek w sądzie po raz pierwszy, odkąd został skazany za zastrzelenie Megan Thee Stallion. Sędzia uznał jego nowego prawnika Davida Kennera, który reprezentował Snoop Dogga i Suge’a Knighta, i zgodził się przesunąć jego wyrok z 27 stycznia na 28 lutego najwcześniej.

Według Rolling Stone Kenner przygotowuje się do złożenia wniosku o nowy proces i osobnego wniosku o zniesienie nakazu ochronnego, który zabrania Lanezowi omawiania sprawy.

„Z niecierpliwością czekamy na rozpatrzenie wniosku o nowy proces” – powiedział dziennikarzom Kenner. „Jesteśmy bardzo pewni siebie”.

Skazanie rapera Tory’ego Laneza za zastrzelenie Megan Thee Stallion zostało przełożone z 27 stycznia na 28 lutego, ponieważ jego nowi prawnicy przygotowują się do poproszenia sędziego o przyznanie mu nowego procesu. Zostało to sfinalizowane w sądzie kilka minut temu.

Warto przeczytać!  Spór o Bacardi z Jay-Z osiąga 2 miliardy dolarów

— Meghann Cuniff (@meghanncuniff) 10 stycznia 2023 r

Lanez miał na sobie pomarańczowy więzienny kombinezon z białym różańcem na szyi podczas swojego wystąpienia w sądzie. Uznał swoich zwolenników, w tym ojca i macochę, i przemawiał tylko w celu potwierdzenia swojej nowej reprezentacji prawnej.

Kenner reprezentował Snoop Dogga podczas jego procesu o morderstwo w 1996 roku, za który został uniewinniony. Bronił także Suge’a Knighta podczas procesu o bezprawną śmierć wniesionego w związku ze śmiercią Terry’ego Cartera, który zakończył się błędem procesowym. Lanez był wcześniej reprezentowany przez George’a Mgdesyana, który powiedział, że chętnie ustąpił, by zrobić miejsce dla Kennera.

23 grudnia, po dwutygodniowym procesie, Lanez został uznany za winnego trzech zarzutów – napadu z półautomatycznego pistoletu, przewożenia załadowanej, niezarejestrowanej broni palnej w pojeździe oraz strzelania z broni palnej z rażącym zaniedbaniem. Grozi mu do 22 lat i 8 miesięcy więzienia i deportacja, gdy zostanie skazany.

Warto przeczytać!  Moe Smack: The Next Wielka gwiazda hip-hopu wydaje nowy singiel „THUMB THREW IT”

Źródło artykułu

Źródło