Wyrok Tory’ego Laneza przełożony na koniec lutego, zespół obrony szuka nowego procesu

#image_title

Po tym, jak został skazany za zastrzelenie gwiazdy rapu Megan Thee Stallion, Tory Lanez został przełożony na inny termin przez swój nowy zespół obrony, który szuka nowego procesu dla niespokojnego kanadyjskiego rapera.

Reporterka prawna z Los Angeles, Meghann Cuniff, ogłosiła, że ​​skazanie Laneza zostało przesunięte na 28 lutego z pierwotnej daty skazania z 27 stycznia.

Skazanie rapera Tory’ego Laneza za zastrzelenie Megan Thee Stallion zostało przełożone z 27 stycznia na 28 lutego, ponieważ jego nowi prawnicy przygotowują się do poproszenia sędziego o przyznanie mu nowego procesu. Zostało to sfinalizowane w sądzie kilka minut temu.

— Meghann Cuniff (@meghanncuniff) 10 stycznia 2023 r

Nowy prawnik Tory’ego, David Kenner, powiedział: „Nie mogę się doczekać rozprawy sądowej w sprawie wniosku o nowy proces”. Kenner zauważył, że jest skupiony na kwestiach, które będzie poruszał, „ale nie jestem przygotowany, by się nimi teraz dzielić. […] Jesteśmy jednak bardzo pewni siebie”.

Warto przeczytać!  Tymczasem w RPA: chłopiec od niechcenia pływa z małymi Nile Crocs!

David Kenner zyskał sławę i rozgłos na początku lat 90. jako główny adwokat Suge Knighta i Death Row Records, odnosząc zwycięstwo w sprawie o uniewinnienie Snoop Dogga i jego ochroniarza w 1993 roku, co doprowadziło do wydania „Murder Was The Case”.

Źródło