Występ Nelly w Australii staje się wirusowy

#image_title

Występ Nelly w Australii staje się wirusowy. Fani wyrazili swoje obawy w mediach społecznościowych. Dlaczego Nelly wydawała się nie w humorze?

Fani martwią się o Nelly

Występ Nelly w Australii staje się wirusowy. Materiał wideo Nelly został pokazany na TikTak i Twitterze. Wyglądało na to, że był pod wpływem czegoś.

Chociaż Nelly uśmiechała się obficie, jak donosi Atlanta Black Star. W rezultacie fani zaczęli spekulować. Podczas występu jego mowa ciała była dziwna.

W rzeczywistości niektórzy fani widzieli, jak kołysze głową, gdy śpiewa. Oczywiście to normalne, że wykonawcy tańczą na scenie. Jednak niektórzy fani odnieśli wrażenie, że był rzekomo naćpany.

Nie trzeba dodawać, że media społecznościowe miały dzień w polu. Nie tylko to, fani wygłaszali różnego rodzaju komentarze. Jeden z fanów wspomniał: „Ten chłopiec zwariował”. Inny fan napisał na Twitterze: „Będę miał to, co ma Nelly”.

Warto przeczytać!  MuseZeuM, którego kuratorem jest twórca Salaam Remi, otwiera swoje podwoje w Art Basel

Lista jest długa. Inni uważali, że Nelly po prostu się bawi. Niemniej jednak jego występ stanął pod znakiem zapytania.

Jaki lek bierze Nelly? Percy to robią? Pytam pic.twitter.com/H6mjEwEVyi

— ty dziewczyno🧚🏾‍♀️ (@NWTSNaomi) 16 stycznia 2023

Jak widać, Nelly nie wydawał się być sobą. Nelly była jednym z wykonawców Juicy Fest. Juicy Fest odbył się na stadionie Accor w Australii. Występują jedne z największych nazwisk hip-hopu i R&B.

W tym roku w składzie znaleźli się Nelly, Ja Rule i Ne-Yo. Ponadto Bow Wow, Xzibit, Mya, Lloyd, Chingy i Twista uzupełnili listę. To jeden z najlepszych koncertów w Australii, jak donosi Accor Stadium.

Pamiętaj, że wszystkie te zarzuty to tylko spekulacje. Poczekajmy na wyjaśnienia Nelly.

Warto przeczytać!  Saweetie odpowiada na ostatnią krytykę Joe Buddena

Hip-hopowe wiadomości bez cenzury. To lider treści hip-hopowych w YouTubeŹródło