Wywiad 24HH: Poznaj Firaqa Mitcha z Houston

Wywiad 24HH: Poznaj Firaqa Mitcha z Houston

Ostatnio w stanie Teksas doszło do wielkiego powstania nowych talentów w muzycznym świecie. Od MO3 do Megan Thee Stallion; „The Lone Star State” okazał się ogromną siłą w rapowej grze. Miasto Houston stało się nowym inkubatorem czarnej rozrywki. Mieliśmy okazję spotkać się z artystą z Houston, Firaqem Mitchem, i porozmawiać o jego wychowaniu i muzyce.

(24) Więc na początek, Firaq niech ludzie wiedzą skąd jesteś?

(FM) Pochodzę z Clinton Park tutaj, w Houston, więc jestem wychowankiem. Spędziłem trochę czasu poza stanem, wkraczając w dorosłość, co naprawdę pomogło mi się rozwinąć i jeszcze bardziej docenić moje miasto.

(24) Jak to było dorastać w Houston?

(FM) Dorastanie w Houston jest jak bycie częścią ekskluzywnego klubu, który może mieć trochę problemów z dostaniem się, ale i tak nie można tego przegapić. Kultura, jedzenie, muzyka i ludzie są niepodobni nigdzie indziej. Dostajesz to tylko z miasta H.

Warto przeczytać!  6ix9ine zastanawia się, czy Gunna zawrze ugodę

(24) Kiedy więc zainteresowałeś się tworzeniem muzyki?

(FM) Moje zainteresowanie tworzeniem muzyki musiało zacząć się, kiedy byłem dzieckiem w szkole i chodziłem do chóru. Widziałem, że wszystkie dziewczyny tam były, więc pomyślałem, że to jest miejsce dla lol. Kiedy zdałem sobie sprawę, że mam prawdziwy głos, a potem talent do pisania piosenek, zacząłem rapować i od tego po prostu wystartowałem.

(24) Co możesz powiedzieć, że jest twoją największą inspiracją?

(FM) Moją największą inspiracją byłoby pokazanie światu, że południe wciąż ma coś do powiedzenia, a ja zabieram ze sobą moich ludzi i moje miasto po drodze. Inspirują mnie i motywują do dalszego działania.

(24) Jaki artysta muzyczny miał na ciebie wpływ, gdy dorastałeś?

Warto przeczytać!  Fani oskarżają Atlantic Records o zaangażowanie botów w filmy raperów

(FM) Inspirowało mnie wiele legend, takich jak David Ruffin, Bobby Womack, Prince i oczywiście moje klasyki z Houston, takie jak Big Pokey, Fat Pat i Big Moe, ale muszę powiedzieć, że moim ulubionym artystą musiałby być Maxwella. Nie sądzę, żebym słyszał artystę, który mógłby rzucić mu wyzwanie poza teraźniejszością.

(24) Zdecydowanie, więc jaka jest twoja największa piosenka?

(FM)Moją największą piosenką byłby Issup ft. FMB Longmoney. Osiągnęliśmy ponad 55 000 wyświetleń w YouTube i ta liczba wciąż rośnie, ale jeszcze więcej przed nami, więc dopiero zaczynam.

(24) Co obecnie promujesz?

(FM) Mam trochę nowej muzyki w drodze, więc bądź w kontakcie z moim Instagramem @firaqmitch713 i YouTube @fiqaQbidness424

(24) OK, jest wielu ludzi tworzących muzykę. Czym różnisz się od większości artystów?

Warto przeczytać!  Big China opowiada o wymarzonej współpracy, wczesnych inspiracjach i nie tylko

(FM)To, co mnie wyróżnia, to moja oryginalność i moja perspektywa. Nie znajdziesz innego artysty, który brzmi jak ja i myśli tak jak ja. Nie jestem new age ani oldschoolowy, jestem wyjątkowy i to jest coś, co musi zostać usłyszane.

(24) W porządku, więc jak ludzie mogą znaleźć twoją muzykę?

(FM) Ludzie mogą znaleźć moją muzykę na wszystkich platformach muzycznych!

Śledź Firaqa Mitcha na Instagramie teraz @firaqmitch713

Źródło