Wywiad z autorem tekstów / pisarzem / malarzem GaKnew Roxwel

#image_title

Gdzie jest dom?

Jestem z Los Angeles, Ca. Dużo się przeprowadzałem; od Compton do South Central, Inglewood, Carson, Leimert Park, ale obszarem, który najbardziej przypomina dom, jest prawdopodobnie obszar Mid City/Crenshaw.

Najbardziej ulubione utwory lub albumy z Twojego katalogu?

Wydaje się, że ludzie najbardziej lubią „Hustle Up”, ale moim ulubionym utworem na obecnej EP-ce jest „Entrapment”, a tuż za nim znajduje się „The Return”. Pisanie „Entrapment” było najfajniejsze.

Pierwsze dwie zwrotki zostały napisane jakieś pięć lat temu, ale nadal mnie bawią. Pierwsza i trzecia zwrotka „The Return” zawiera wiele żartów, których większość ludzi nie łapie od razu, a to jest coś, co uwielbiam robić.

Ale jeśli chodzi o ulubione zwrotki wszechczasów, wciąż wracam do mojej płyty długogrającej z 2008 roku, Mannequin People, z „Trynna Say The Words” i „Don’t Make Me Pay”. Obie te piosenki są przepełnione uczuciami, które wtedy były dla mnie ciężkie.

„Trynna Say” to po prostu surowe emocje, a „Don’t Make Me Pay” to beztroskie podejście do bardzo poważnego tematu. Nadal lubię słuchać obu.

Jakie przesłanie oczekujesz od swoich słuchaczy z twojej pracy?

Szczerze mówiąc, umieszczam w swojej muzyce tak wiele wiadomości, że praktycznie niemożliwe jest dla mnie wypowiedzenie jednego, z którym mam nadzieję, że ludzie odejdą. Głównym powodem, dla którego tworzę muzykę, jest przesłanie.

Warto przeczytać!  Agencja Dayor Rewolucjonizuje cyfrowy świat

Muszę przypominać sobie, aby zabawiać ludzi, ponieważ nikt nie chce być bity po głowie wiadomościami. Myślę, że jedyną wiadomością byłoby to, że troszczę się o ludzi.

Czy współpracujesz z różnymi artystami/producentami, gdzie powinni cię podbić?

Zdecydowanie jestem gotowy na współpracę, ale musi to być coś, co czuję. W przeszłości współpracowałem przy utworach, których tak naprawdę nie czułem tylko ze względu na relacje, a teraz unikam słuchania tych piosenek.

Staram się od tego oderwać. Chcę móc opublikować piosenkę jako jej fan.

(Poniżej obrazy autorstwa GaKnew Roxwel)

Wymień trzech hip-hopowych producentów, których utrzymujesz w rotacji?

Wow, najbardziej przespanym producentem jakiego znam jest DSki the Illeagle. Wyprodukował wszystkie utwory na tej EP-ce, a jego utwory instrumentalne są teraz w dużej rotacji.

Jeśli chodzi o muzykę innych ludzi, uwielbiam mocne bity, ale jeśli teksty nie pasują do mnie, nie mogę słuchać zbyt długo. Powiem, że Kanye jest jednym z moich ulubionych producentów.

Warto przeczytać!  Nipsey Hussle Zwiastun „Hussle”.

Radzę sobie również z połączeniem Terrace Martina, Kamasi Washington i Roberta Glaspera. Praca z taką kombinacją byłaby niezdrowa.

Szykują się jakieś pokazy?

Pracuję teraz nad kilkoma festiwalowymi sytuacjami. Nie lubię jednak mówić o niczym zbyt wcześnie.

Najbardziej szalone przeżycie na pokazie lub w studiu?

Moje szalone doświadczenie na koncercie miało miejsce prawdopodobnie wtedy, gdy miałem swój zespół, Fresh City. Kiedyś tworzyłem szkielet utworów na MPC 2000xl, a nasz perkusista i basista grał na żywo do sekwencji.

Ziomek Los wyzwalał także próbki na żywo i robił improwizacje DJ-skie w miksie. Wydaje mi się, że mieliśmy koncert w Cal State Long Beach, a Los się spóźniał.

Ustawiłem zestaw na MP i zaczęliśmy bez niego, bo nie mogliśmy już dłużej czekać. Wszedł na środek setu i próbował się podłączyć, ale wyłączył zasilanie w środku piosenki.

To był jeden z tych decydujących momentów, kiedy albo spadasz, albo toczysz się z cudem. Na szczęście wszyscy byliśmy jak pieprzyć to.

Naciskaliśmy na improwizację typu breakbeat z perkusistą i basistą. Było czterech emcees, a nasza energia była duża, więc naprawdę nie przegapiliśmy żadnego rytmu. Byłem jednak wstrząśnięty w środku, jak WTF? kupa śmiechu..

Warto przeczytać!  Troy Ave wypuszcza teledysk „Based on a True Story” i udostępnia NYC: The Movie Szczegóły filmu

(Książka autorstwa GaKnew Roxwel) Tutaj

Cele na resztę roku?

Moim celem na ten rok jest być bardziej widocznym. Przez jakiś czas byłem z dala od muzyki, dlatego EP nosi tytuł The Return. Pracuję nad kilkoma piosenkami, którymi jestem naprawdę podekscytowany i chcę przygotować na to publiczność.

Ostatnie słowa czy krzyki??

Jestem za daleko od końca, żeby mówić ostatnie słowa, ale powiem tak: jeśli jesteś prawdziwym fanem muzyki, wróć do kupowania płyt, bo te serwisy streamingowe to istne współczesne niewolnictwo.

Firmy zarabiają miliardy i płacą artystom mniej niż jedną trzecią pensa za transmisję; czasem nawet mniej. Oznacza to, że potrzeba co najmniej 3000 strumieni, aby zarobić 10 USD.

Budżet marketingowy, który wydaje 10 USD dziennie, rzadko generuje 1000 strumieni, więc jeśli nie kupisz muzyki bezpośrednio od nas, skończymy w dołku. Nie możemy iść dalej bez ciebie.

INFORMACJE KONTAKTOWE:
Instagram | Facebook
Pozostań w kontakcie z MRCNNlive.com, aby otrzymywać najnowsze informacje i aktualności.
WYWIAD: PROMOCJE MRC
REDAKTOR: Góra
OBRAZ: GaKnew Roxwel


Źródło