Wywiad z Dantem Blakiem

Raptologia: Jaka jest twoja imię, wiek i skąd jesteś?
DB: Moje oficjalne nazwisko to Darrin Lane i właśnie skończyłem 31 lat w czerwcu tego roku.
Urodziłem się na Brooklynie w stanie Nowy Jork. Zanim przenieśliśmy się do Dean St. In Bed Stuy, mieszkaliśmy w Brownsville na Blake Ave. W 97 przenieśliśmy się na Long Island i od tamtej pory jesteśmy tutaj (mimo że w dowolnym momencie z jakiegokolwiek powodu wciąż jesteśmy w BK lol).

Raptologia: Dlaczego zacząłeś tworzyć muzykę?
DB: Dużo śpiewałem, zanim zacząłem chodzić, ale po śmierci mojej babci przestałem na około dekadę. Po tym, muszę powiedzieć, że mój pierwszy konsekwentny start w tworzeniu muzyki miał miejsce w 2007 roku.

Raptologia: Kto powiedziałby, że najbardziej cię zainspirował jako artystę?
DB: Uwielbiam pytania o inspirację, ponieważ zmuszają nas jako artystów do zastanowienia się nad sobą i sprawdzenia, czy rzeczywiście jesteśmy wierni temu, kogo nazywamy! Moi to pani Lauryn Hill, Nas, Sting, Michael Jackson i Sade.

Warto przeczytać!  Kylie Jenner jest gotowa do nagości i „wychodzenia na ulice”

Raptologia: Opowiedz mi o swoim procesie twórczym.
DB: Mój proces pisania jest trochę niejasny. Czasami płyta przychodzi do mnie od razu, ale w większości przypadków linijki przerywają się albo po jednym słowie, albo takt po takcie. Jeśli chodzi o bity, słucham ich w różnych środowiskach, aby studiować dźwiękowo. Poza tym przy niektórych płytach uwielbiam zatrudniać muzyków!!! Dodają element, który jest wyjątkowy i nienawidzę tego, jak branża zastępuje je midi.

Raptologia: Czy pamiętasz pierwszy rym, który napisałeś?
DB: Pierwszy rym, który pamiętam? ha! Nie, i to chyba najlepiej! Pierwsza piosenka jednak, mam to. Nazywał się „Piekło Dantego” i nie sądzę, żeby przetrwał wulkan, do którego go wrzuciłem, i nie ma za co!

Raptologia: Jak rozwiązać wyzwania związane z produktywnością i planowaniem?
DB: Żyję dla tego. Produktywność Nie spieszę się, a zdarza się, że wśród moich najbliższych przyjaciół jest mnóstwo producentów i muzyków. Harmonogram Przygotowuję się co najmniej miesiąc do 2 zaawansowania na jakąkolwiek muzycznie to może być. Zatrudniam również osoby do pomocy na rynku. Networking jest moją słabością, ponieważ nie jestem największą „osobą ludową”, ale mój brat Vimarry jest, więc w tym miejscu zmniejszamy lukę; i nigdy nie czułem się przytłoczony, ponieważ tworzę muzykę z miłości i zabawy!

Warto przeczytać!  KENZO B UKORONUJE SIEBIE NAJLEPSZYM NOWYM MIXTAPEEM DZIĘKI COKE BOYS / WARNER RECORDS

Raptologia: Jaka jest najlepsza rada, jaką kiedykolwiek otrzymałeś?
DB: Najlepsza rada, jaką otrzymałem? Musi być tak, że „wszystkim nie wszystkim się spodoba” i nie zapominać, że „muzyka pochodzi z serca; dlatego pierwszym dźwiękiem, jaki słyszysz, jest bicie twojego serca”.

Raptologia: Czy jesteś religijny? Jeśli tak, jaka jest twoja religia?
DB: Wierzę w Jezusa Chrystusa jako chrześcijanin. Nie zawsze go lubiłam i nie doceniałam, dopóki nie byłam dorosła.

Raptologia: Jaki jest najlepszy komplement, jaki kiedykolwiek otrzymałeś na temat swojej muzyki?
DB: Najlepszym komplementem, jaki kiedykolwiek usłyszałem, było „Dlaczego jeszcze nie wyszedłeś?” To było dobre uczucie.

Raptologia: Jaka jest twoja najnowsza płyta?
DB: Moje ostatnie wydawnictwo to tak naprawdę mój pierwszy solowy singiel, zatytułowany „PANIK BUTTON”, wyprodukowany przez Tone Jonez i dostępny na każdej platformie!

Warto przeczytać!  SOURCE SPORTS: Jerry Jones mówi, że kowboje są „jednoznacznie” pretendentami do Super Bowl

Raptologia: Jak mówią ludzie, jak brzmisz?
DB: Od dawna mam wrażenie, że brzmię jak Notorious BIG

Raptologia: Jakie chcesz mieć dziedzictwo? Jak chcesz być zapamiętany?
DB: Chcę, żeby moje dziedzictwo było takie. Że nie tylko moja, ale każdy, z kim współpracuję, da ludziom coś, czego nie mieli, zanim nas posłuchali. Że moje piosenki mogą podnieść ludzi na duchu, wczuć się w ich ciche chwile i uczyć moje dzieci.