Wywiad z Domem Pachino | Szef reżimu hip-hopowego

Wyświetlenia 14

Dziś wieczorem jestem z siebie całkiem dumna. Nie zamierzam kłamać. Czemu? Ty pytasz. Ponieważ dzisiejszy wywiad z celebrytą jest z wojowniczym, portorykańskim złym chłopcem z KillArmy, DOM PACHINO!

Małe tło dla Ciebie

Dom Pachino jest partnerem Wu i członkiem-założycielem KillArmy. Pochodzi z Manhattanu w stanie Nowy Jork i jest lirycznym snajperem na dachu! Domin to człowiek wielu talentów. Nie tylko tworzy własną muzykę, ma własną wytwórnię Napalm Recordings i kanał na YouTube o nazwie NapalmDom. Sprawdź TUTAJ.

Dom Pachino | Wywiad

Mogłem więc zadać Domowi cztery pytania. Długo zastanawiałem się nad tymi pytaniami i myślę, że odpowiedzi są całkiem świetne!

Kryształ: Właśnie zauważyłem, że jesteś tylko kilka lat starszy ode mnie. „Cicha broń dla cichych wojen” ukazała się w 1997 roku. Jak to było być tak młodym i nie tylko otoczonym przez ostateczny reżim hip-hopu, ale także z nim pracować?

Słońce Pachino: To był wspaniały czas dla mnie i hip-hopu w ogóle. Myślę, że to był czas, kiedy teksty i oryginalność naprawdę miały znaczenie, a robienie z braćmi tego, co kochasz, sprawiało, że było to o wiele bardziej wyjątkowe i zabawne.

Warto przeczytać!  Brittney Griner przetransportowana do „surowej” rosyjskiej kolonii karnej

Kryształ: W dzisiejszych czasach masz wszystko po trochu. Masz Napalm Recordings, swoją własną muzykę, NapalmDom…. wydaje się, że żyjesz swoim marzeniem o niezależności i wolności robienia rzeczy po swojemu. Osiągnąwszy tak wiele, o czym marzysz? Kiedy zostajesz sam ze swoimi myślami i myśleniem o przyszłości, jak to teraz wygląda?

Słońce Pachino:

Cóż, pomiędzy prowadzeniem niezależnej wytwórni i wytwórni filmowej, a także linii odzieżowej, staje się to trochę przytłaczające, ale zawsze myślę o nowych, innowacyjnych treściach do stworzenia. Myślę, że to po prostu część bycia kreatywnym w głębi serca; tak naprawdę nigdy nie zdejmujesz czapki myślenia. Ale naprawdę chcę się bardziej skoncentrować na filmowej stronie napalmu i nakręceniu mojego filmu krótkometrażowego Żądza krwi skończone.

Napalm to kompletna firma zajmująca się multimediami, zajmujemy się wszystkim nagrywaniem, miksowaniem, masteringiem, grafiką, pracą wideo i edycją.

Kryształ: Prowadzisz całkiem fascynujące życie i wiem, że jesteś zapalonym czytelnikiem. Kiedy możemy spodziewać się Twojej książki? Gdybyś miał sześćdziesiąt sekund na wymyślenie tytułu, co by to było?

Warto przeczytać!  Dre Greenlaw namawia Toma Brady'ego do złożenia autografu na jego piłce przechwytującej: „Poszedłem jak mała fanka”

Słońce Pachino: Tytuł jest już na swoim miejscu (Problem Child) i zaczyna się w 2024 roku

To było pytanie bonusowe

Kryształ: Jaki jest twój stosunek do edukacji formalnej? Czy uważasz, że w 2023 roku stary, absolwent liceum, zaciąganie dużych pożyczek i zdobywanie dyplomu ukończenia studiów, sposób myślenia jest nadal aktualny?

Słońce Pachino: Myślę każdemu według własnego uznania, ale jeśli pytasz mnie, czy to najlepszy sposób, powiedziałbym, że rób to, co Cię pasjonuje i spraw, aby Twoja firma w dzisiejszych czasach mogła kształcić się online, mamy ogromną wiedzę i kilka kliknięć dalej.

„Formalne wykształcenie nie gwarantuje sukcesu, ale gwarantuje rachunek. Ale jeśli jesteś pasjonatem i skupiasz się na planie, ta sama edukacja może się szybko opłacić, jeśli będziesz trzymać się swojego planu.

Muzyka

Dom Pachino wydał nowy album 14 lutego 2023. Nazywa się Terrorist Shit! (Och, tak romantycznie!) i można go zamówić TUTAJ.

Warto przeczytać!  SZA w końcu wydaje nowy album „SOS” — Stream

To absolutnie najlepszy utwór Dom Pachino. Masz inne zdanie? Nie masz racji, ale daj nam znać w komentarzach. Tocz się z pośpiechem ma MAD instrumentalny! Ten utwór z udziałem TMF i KillArmy jest niesamowitą współpracą, z niesamowitym tekstem, mocnym, odjazdowym rytmem i ad libami, które sprawiają, że chcesz powiedzieć HEJ!

Czekaj, nie… wydaje się bardziej tak

To jakieś chore gówno… tak tylko mówię!

Wszystkie oczy zwrócone na Dom Pachino

Więc słyszałeś jego najgłupszy utwór i wiesz, kiedy ukaże się jego nowy album. Co powinieneś zrobić dalej? Idź za nim dalej INSTAGRAMU i sprawdź NapalmDom na YouTube.

Śledź jego Spotify

Rozpowszechniajcie dobre słowo ludzie. Portorykańczycy są zbyt słabo reprezentowani w hip-hopie i musimy trzymać się razem i wspierać się nawzajem!

SZUKASZ WIĘCEJ CHORYCH PUERTORYKAŃSKIEGO RAPU? SPRAWDŹ INDYO CHROMATIC

Pamiętaj, aby być na bieżąco z Nevernaire i naszym Instagramem, ponieważ nadchodzi BARDZO DUŻO NIESAMOWITYCH RZECZY!

Zapisz się do naszego newslettera!

Źródło