Wywiad z kanadyjskim MC i producentem DONNY G

#image_title

Gdzie jest dom?

Peterborough, Ontario, około półtorej godziny poza Toronto.

Jak to się stało, że zacząłeś rapować?

Zawsze interesowałem się muzyką odkąd byłem dzieckiem, grałem na większości instrumentów odkąd byłem bardzo młody. Pierwszą taśmą hip-hopową była Ice-T „Power”. Potem zainteresowałem się Stretchem i Bobbito i odkryłem więcej. Zaczął freestyling i beatmaking około 96 roku życia i trwa do dziś.

Którzy emcee lub beatmakerzy najbardziej cię inspirują?

Jeśli chodzi o Mcs, powiem Cage, Ice-T, Brotha Lynch Hung, Kurupt, Sean Price, Del, Rbx, Mr. Eon, Sicx, Tame One, zbyt wielu innych, by wymienić.

Beatmakers powiem Alchemist, Havoc, J-zone, Molemen, L’Orange, mój pies BK BONEZ za to, że zawsze coś ciekawego się dzieje, Preemo, Lord Finesse, Dre, Scott Storch, Phonk Beta, Daz, Juicy J, Dj Quik , Pete Rock, Potężny Mi. Ja też się inspiruję, ty też musisz być.

Warto przeczytać!  Fundacja rodzinna IdaMae świętuje Dzień Młodego Delfa, rozdając darmowe posiłki, zimowe ubrania i nie tylko

Ulubione utwory lub album z Twojego katalogu?

The Relic i Corridors of Rhyme to prawdopodobnie moje dwa ulubione albumy, ale kopiuję wszystko, co kiedykolwiek zrobiłem, ponieważ jest to zawsze wierne mnie.

Jakieś ulubione próbki nagrań lub przerwy, do których po prostu uwielbiasz freestyle?

Nie chcę zdradzać informacji o samplach, ale powiem, że często gram freestyle do starego instrumentalnego Mad One „Dimension”.

Ukryte umiejętności???

Gra na pianinie, gitarze, basie, perkusji, cokolwiek jeszcze jest potrzebne. Daj mi akordeon, rozerwę to gówno. Niektórzy ludzie mogą też nie wiedzieć, że śpiewam w różnych zespołach metalowych i gram w zespołach metalowych od dziecka. Aha, jeżdżę na deskorolce od 95 roku.

Warto przeczytać!  Avangarda – siła (strumień albumów)

Najlepsze miejsce na koncert hip-hopowy w Twojej okolicy?

Moim ulubionym miejscem, w którym mieszkam, jest The Gordon Best Theatre, bez dwóch zdań.

Najlepszy koncert hip-hopowy, jaki kiedykolwiek zagrałeś, gdzie to było?

Prawdopodobnie The Gordon Best lub Red Dog był kiedyś ciasny. Niektóre pokazy narkotykowe w Papas Billards również na przestrzeni lat.

Ulubiony szczep??

Ach to trudne. Prawdopodobnie trójstronny remis pomiędzy Blue Dream, True UK Cheese i Alcopolco Gold. Wielki fan sativy.

Ostatnie słowo czy okrzyki?

Propsy za przeprowadzenie wywiadu, doceniam to. Krzycz do wszystkich, którzy wspierają moją stałą wydajność pracy i gliniarzy, co powoduje, że wszystko się wyprzeda.

Krzycz do mojej rodziny i dalszej rodziny. Ogromne pozdrowienia dla mojej żony, Dee, za jej ciężką pracę w muzyce i za to, że dała mi więcej energii. Krzyczy też do hejterów o wolną od czynszu przestrzeń w ich głowach.

Warto przeczytać!  Rolling Them R's: Rasistowski arabski robotnik rzuca się na czarnego faceta!

Pozdrawiamy BK Bonez, GWC (Grave Wax Crew), Marz One, Emerg da MC, Kabal, ILLtemper, QC, Zillah. Spoczywaj w mocy Scott Bluntz i Big Soel One. Pokój każdemu, o kim mogłem zapomnieć. Jeden!

INFORMACJE KONTAKTOWE:
Instagram | Facebook
Pozostań w kontakcie z MRCNNlive.com, aby otrzymywać najnowsze informacje i aktualności.
WYWIAD: PROMOCJE MRC
REDAKTOR: Góra
OBRAZ: DONNY G