Wyzwanie | Pojedynek Żelaznego Mikrofonu | Zapisy rozpoczynają się w poniedziałek 1.09.2023

#image_title

Wyświetlenia 128

To jest pojedynek żelaznego mikrofonu | Przedstawione przez Nevernaire Media Group

Teraz, gdy dotarliśmy do ponad 250 profili niezależnych artystów na blogu Neveraire, spróbujemy tutaj czegoś trochę innego. To jest pojedynek żelaznego mikrofonu, w którym będziemy stoczyć bitwę MC, a TY zdecydujesz, kto zwycięży!

Regulamin Pojedynku Żelaznego Mikrofonu

Zasady są proste… odbędzie się 10 początkowych pojedynków. Zwycięzcy tych pojedynków zmierzą się następnie ze sobą w kolejnych 5 pojedynkach. Pierwszy i drugi zestaw bitew będzie polegał na starciu najlepszego toru z najlepszym torem. Następnie tych 5 zwycięzców weźmie udział w ULTIMATE pojedynku przeciwko sobie. Ci raperzy otrzymają beat do rapowania, a te utwory będą polecane i głosowane przez CIEBIE! Artysta z największą liczbą głosów wygrywa NAGRODĘ!

Warto przeczytać!  Jay Lucci – „Ognista czerwień”

Nagroda

Zwycięzca Pojedynku Żelaznego Mikrofonu otrzyma:

Informacja prasowa wideo napisana przez profesjonalnego copywritera3 miesiące BEZPŁATNEJ PROMOCJI od Nevernaire Media Group, w tym:Dotarcie do popularnych kuratorów list odtwarzania w Twojej sieci GenreBlogger, podcaster i radio na ponad 100 platformachI W KOŃCU… Twój najlepszy utwór i profesjonalnie napisana biografia zostaną przesłane do recenzji 5 sławnym menedżerom hip-hopu, którzy potencjalnie zostaną wybrani jako klienci!

Czy jesteś gotowy, aby Twoja muzyka znalazła się przed tysiącami nowych potencjalnych fanów?

ZOBACZ TEN WYWIAD Z FUNKCJONALNOŚCIĄ. 5AM ZERI ON CRYSTAL NA bicie

A JEŚLI SZUKASZ CELEBRYTÓW, KLIKNIJ TUTAJ

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco z pojedynkiem

Źródło