Yaya Mayweather skazany za pchnięcie nożem jednej z Baby Mamas NBA YoungBoy

Iyanna „Yaya” Mayweather została skazana na sześć lat w zawieszeniu za dźgnięcie kobiety w rezydencji NBA YoungBoy w 2020 roku.

Reklama

Zgodnie z dokumentami sądowymi uzyskanymi przez KPRC-TV, Mayweather otrzymał odroczone orzeczenie winy w czwartek (15 grudnia). Na początku tego roku przyznała się do napadu z bronią w ręku.

„Rozwiązaliśmy sprawę między Iyanną a państwem” – powiedział w kwietniu adwokat Mayweathera, Kent Schaffer. „Umowa przewiduje, że Iyanna będzie miała odroczone orzeczenie przez okres sześciu lat, po którym nie będzie skazana za przestępstwo, a sprawa zostanie oddalona. Jest uprawniona do zakończenia odroczonego orzeczenia po dwóch latach, w oczekiwaniu na jej dobre zachowanie”.

22-letnia kobieta, córka niepokonanego boksera Floyda Mayweathera, dźgnęła Lapattrę Jacobs podczas konfrontacji w kwietniu 2020 roku. Jacobs jest matką jednego z dzieci NBA YoungBoy.

Warto przeczytać!  Jessie Reyez i 6lack wspominają romantyczne wspomnienia w teledysku do „Forever”

Historia TMZ twierdzi, że Mayweather, która miała wtedy 19 lat, podczas kłótni z Jacobsem nazywała siebie narzeczoną NBA YoungBoy. Incydent przerodził się w przemoc, w wyniku której Mayweather dźgnął Jacobsa dwoma nożami.

Mayweather został aresztowany i osadzony w więzieniu w Houston. Została zwolniona po wpłaceniu kaucji w wysokości 30 000 dolarów.

Jacobs został zabrany do miejscowego szpitala po ataku. Jej obrażenia nie zagrażały życiu.

W zeszłym roku Mayweather urodziła syna o imieniu KJ. NBA YoungBoy jest ojcem dziecka.