YelloPain on Men and Cheating, Rząd, Epidemia cracku z lat 80., Divine Assignments

Rozmowy

Opublikowano 29 listopada 2022 r. | przez Allison Kugel

W najnowszej odsłonie podcastu Allison Interviews, sensacja wirusowego rapu YelloPain szczerze omawia swoją drogę z Dayton w stanie Ohio do projektów, w których stał się raperem pokolenia Z, dlaczego wielu młodych chłopców jest uwarunkowanych do oszukiwania w związkach jako mężczyźni, swoją pogardę dla historii Święta Dziękczynienia , prawdziwą siłę stojącą za rządem, jego fascynację epidemią cracku z lat 80. i hip-hopem z lat 80., a także jego nadchodzący film dokumentalny, który pokazuje, jak naprawdę działa głosowanie.

Poniżej fragmenty najnowszego odcinka programu Podcast Allison Interviews z prowadzącą i dziennikarką rozrywkową Allison Kugel. Cały odcinek podcastu jest dostępny w Apple Podcasts, Spotify; oraz na YouTubie.

O tym, dlaczego tak wielu mężczyzn zdradza w związkach:

„To, co naprawdę nazwałbym to samooceną. Myślę, że jako dziecko po prostu zostajesz wrzucony do tego świata. Nie masz aż takiej wiedzy. Wszystko, co wiesz, to to, co wiedzą dzieci, a jeśli ludzie cenią cię na podstawie uwagi, jaką poświęcają ci kobiety, myślisz: „Hej, jeśli mam być kimś, jeśli mam mieć cel w życiu , jeśli mam się dobrze czuć ze sobą, muszę wziąć udział w tym wyścigu, nawet w wieku 12 i 13 lat. Jestem z dzielnicy, a młodzi kolesie chwalą się, z iloma dziewczynami uprawiali seks. Nawet nie pomyślałem o seksie, zanim zostałem wrzucony w kulturę tego szybkiego tempa [life]. Każdy próbuje coś zdobyć, więc stało się to rodzajem pościgu, a jako dziecko zastanawiasz się: „Jak mogę zwyciężyć wszelkimi niezbędnymi środkami? Jak mogę nie być ślepy? Jak mogę nie być banalny? Tak dzieje się z wieloma z nas. Tak więc, gdy się starzejemy, niektóre z tych wzorców zostają w nas i stają się częścią naszej osobowości”.

Warto przeczytać!  Gwiazda Nowego Meksyku zawieszona po tym, jak dziewczyna go wystawiła Zabił jednego z napastników! (Wideo z monitoringu)

O nauce doceniania związków monogamicznych, małżeństwa i ojcostwa:

„Myślę, że teraz, gdy staje się to bardziej popularne, uczymy się tego więcej. Wiele osób uważa, że ​​media społecznościowe to koniec świata, ale szczerze mówiąc, myślę, że to dostęp do informacji, których nigdy byśmy nie uzyskali poza naszymi domami; wielu rzeczy, na które nie byliśmy narażeni. Teraz możesz usłyszeć kogoś takiego jak ja i piosenkę „The Real Reason Why Men Cheat”. Możesz usłyszeć tę piosenkę w wieku 12 lat. Masz dostęp do prawdy. [Now] nie chodzi tylko o to, co bierzesz w domu lub w swojej okolicy”.

O swojej niechęci do historii Święta Dziękczynienia:

„Zdecydowanie mam z tym do czynienia. Kiedy prowadziłem badania, czytałem książki i odwiedzałem wioski indiańskie. Odbyłem rozmowy przez Zoom z rdzennymi Amerykanami, którzy wciąż mają swoje rezerwacje, którzy znają swoją własną historię. Im więcej się dowiadywałem, to po prostu robiło się chore, a ja myślałem: „Jak to stało się dla nas stałą historią?” Tak jakby po prostu się związaliśmy [a holiday] który był celebracją opartą na morderstwie i pomyślnym prześcignięciu tego kraju, więc nie obchodzę Święta Dziękczynienia. Uwielbiam aspekt rodziny, ale co, jeśli alternatywą jest po prostu kolejny dzień? Inne imię? Żeby złamać tę tradycję, tak jak Washington Redskins musieli zmienić nazwę na The [Washington] Dowódcy. To tak, po prostu wyjmijmy z tego brutalną historię i uczyńmy to czymś świeżym.

O swojej fascynacji epidemią cracku z lat 80.:

„To zabrzmi szalenie, ale chciałbym być świadkiem ery cracku, tylko dlatego, że jest to kultura, której nie widziałem. Moi rodzice opowiedzieli mi taką historię, że kiedy przenieśli się do projektów i kiedy kokaina po raz pierwszy trafiła do społeczności, to było jak pożar. Ludzie by błagali, próbując zrzucić z ciebie crack. I jechałeś do sąsiedztwa, a oni walili w twoje okno, mówiąc: „Hej, mam to”. Wiedzieli, co to zrobi, i to było jak ta szalona obsesja na punkcie każdego, kto próbuje sprzedać crack i go zdobyć. Potem po prostu zobaczyć, jak to poszło i jak działały akty oskarżenia w rządzie i cała ta epoka. To lata 80. i nadal są trochę związane z hip-hopem, ponieważ hip-hop zaczął się wtedy zmieniać w to, czym jest teraz, od tego, w czym się zakochaliśmy. Chciałbym po prostu tam wrócić i przeżyć to tylko po to, żeby zobaczyć, jak to było.

Warto przeczytać!  NOWE WIDEO: DaBaby – „Joc In 06”

O tym, jak crack doprowadził do ustawy Billa Clintona z 1994 r. Tough on Crime:

„Byłem już zainteresowany aspektem kultury hip-hopowej i oglądałem filmy o narkotykach, aby zobaczyć, jak to działało w tamtym okresie. Kiedy zająłem się polityką, zobaczyłem, jak to się łączy i stało się tym wszystkim, widząc, jak działa rząd. Z [Bill] Clinton, i to jest moja opinia i tak naprawdę nie podzielam zbytnio poglądów politycznych, ale to po prostu pasuje do tego, co mówię w moim dokumencie. Politycy pracują dla ludzi, którzy na nich głosują. Bardzo popularną rzeczą było powiedzenie: „Chcę być twardy w stosunku do przestępczości”. Nadal tak jest, ale w tamtych czasach zapewniał poziom ochrony, który sprawił, że wiele osób głosowało na tę osobę. Myślę więc, że Bill Clinton pomyślał: „Jeśli kandyduję, muszę powiedzieć to, co ludzie, którzy głosują, chcą usłyszeć”. Potem musiał zostać pociągnięty do odpowiedzialności za to, co powiedział, co oznacza, że ​​podpisał ustawę o przestępstwie. To wszystko współgra ze sobą i jest to fascynująca historia”.

Warto przeczytać!  Gruby Trel oficjalnie zwolniony z więzienia

O celu jego życia:

„Od czasu do czasu myślę, że moim celem jest jedno, a potem przechodzi do czegoś innego. Myślałem, że zostanę super oświetlonym raperem, a potem napisałem piosenkę o uzależnieniu od narkotyków, która stała się wirusowa. Mój wujek niedawno zmarł, a ja mieszkałem w społeczności (Dayton, Ohio), gdzie było to miasto numer jeden pod względem liczby zgonów spowodowanych przedawkowaniem narkotyków. Ludzie przedawkowali tuż za moimi drzwiami, więc to właśnie tego typu doświadczenia sprawiły, że stałam się pasjonatką tego tematu. Ale teraz jest to przestrzeń głosowania, a nawet w przestrzeni głosowania była to piosenka, ale teraz jest to film dokumentalny. Nie wierzę w jeden cel. Wierzę w zadania i myślę, że Bóg przydziela nam wszystkim zadania. Każde zlecenie traktuję poważnie i staram się je wykonać najlepiej jak potrafię.”

O dziennikarce i gospodarzu podcastów, Allison Kugel
Allison Kugel jest doświadczoną dziennikarką zajmującą się rozrywką, mającą na koncie setki długich wywiadów z celebrytami i dziennikarzami, które zostały opublikowane i rozpowszechnione na całym świecie. Jest autorką pamiętnika Journaling Fame: A memoir of a life unhinged and on the record oraz gospodarzem podcastu Allison Interviews. Obejrzyj i umieść cały film z wywiadem na YelloPain @YouTube. Posłuchaj podcastu audio w Apple Podcasts lub Spotify. Śledź Allison Kugel na Instagramie @theallisonkugel i na AllisonInterviews.com.

Ćwierkać

Tagi: allisoninterviews, yellowopain, ukończenie szkoły w yellowpain, wywiad z yellowpain, yellowopain myvotedontcount

powiązane posty

Nie znaleziono powiązanych postów!