Yo Gotti i Angela Simmons oficjalnie ogłaszają swój romans na Instagramie

#image_title

Yo Gotti od lat próbuje rzucić Angelę Simmons w ramiona, ale ta wielokrotnie odrzucała jego zaloty. Teraz wygląda na to, że założyciel Collective Music Group może w końcu świętować – oficjalnie obaj są razem. W sobotę (31 grudnia) Simmons udostępniła na swoim koncie serię zdjęć z Instagrama, na których widać parę świętującą Sylwestra.

Reklama

Ubrani do dziewiątki na czarno i ociekający diamentami, pili szampana i pozowali z czarnym Rolls-Royce’em. Na jednym ze zdjęć Yo Gotti trzyma parasol dla Simmons, aby ochronić ją przed deszczem. Podpis pod postem mówi wszystko: „Jesteś wszystkim, czego potrzebuję i więcej”.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Angelę Renee Simmons (@angelasimmons)

Warto przeczytać!  „Kolekcja podróży w czasie” Sprayground z gościnnymi modelami Antonio Brown, Remy Ma i nie tylko na pokazie NYFW.

Yo Gotti towarzyszy Angeli Simmons co najmniej od 2015 roku, kiedy wydał „Down In The DMs”. Jak rapuje w piosence: „I właśnie podążałem za Angelą (Simmons) / Chłopcze, zakochałem się w Angeli Simmons / Oni lubią„ Cholera, Gotti, jesteś śmiały ” (odważny) / Pieprzyć to, jestem dam znać światu (cele).”

Plotki, że w końcu się połączyli, zaczęły krążyć we wrześniu, kiedy świętowali razem 35. urodziny Simmonsa w Miami. W następnym miesiącu początkująca para wybrała się na wycieczkę do Dubaju, gdzie jeździli na wielbłądach i quadach po pustyni.

Aby uczcić tę okazję, Yo Gotti udostępnił wideo z ich sylwestrowych szaleństw na swoim koncie na Instagramie i chwalił się swoim pozornym „zwycięstwem”. W klipie można usłyszeć, jak życzy Simmons „Szczęśliwego Nowego Roku” i mówi jej, że „dobrze wygląda”. Dodał w podpisie: „Strata jest zakochana od czasów liceum”. W drugim poście Yo Gotti jest sfotografowany, jak chwyta Simmonsa za tyłek, co wyraźnie pokazuje, że są kimś więcej niż przyjaciółmi (wreszcie). Sprawdź je poniżej.

Warto przeczytać!  Nowy singiel – „Waste My Time” Red Spade

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Yo Gotti (@yogotti)

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Yo Gotti (@yogotti)

Źródło