You Care: Kim Kardashian „nienawidzi” nowej żony Kanye Westa, według „wtajemniczonych”

#image_title

Polecany film HipHopWired

BLISKO

Źródło: Rachpoot/Bauer-Griffin/Getty

Kanye West może doczekać się jeszcze więcej rodzinnych dramatów. Plotki głoszą, że była żona Ye, Kim Kardashian, nie przepada za nową żoną rapera/projektanta, Biancą Censori.

Wielu zauważyło, że Censori, który ma występ w marce Yeezy, bardzo przypomina Kardashian. Zdecydowanie masz swój typ. I wygląda na to, że Kardashian była tego świadoma, przynajmniej na tyle, by nie lubić nowej narzeczonej Ye przez długą minutę.

Raporty Strona szósta:

Znawcy mówią, że była pani West od dawna gardziła Censori bez żadnego oczywistego powodu – chyba że wiesz, że podejrzewała, że ​​między Censorim a raperem, który stał się szaleńcem, doszło do pewnego zamieszania.

Warto przeczytać!  Air Jordan 1 High OG „True Blue” oficjalnie zaprezentowany

„Kim jej nienawidzi” – powiedział informator.

Źródła podają, że w centrali Yeezy dobrze było wiadomo, że żona szefa jej nie lubi, i podejrzewano, że jego projektant architektoniczny chciał zrobić coś więcej niż zająć się jego erekcją.

tak!

„Wtajemniczony” tabloidu z pewnością zauważył również, że Kardashian „nienawidzi ładnych dziewczyn”.

W porząsiu.

Jeśli chodzi o Ye i jego nową narzeczoną, podobno spędzili miesiąc miodowy w luksusowym kurorcie w Utah. Nie wiadomo jednak, czy Ye nadal trzyma się tych antysemickich stwierdzeń, które kosztowały go utratę umowy z Gapem i adidasem.

A teraz, gdy Kim Kardashian z pewnością czuje się dobrze, spodziewaj się więcej przecieków o wygłupach Ye, rzekomo.

Źródło