Young Multi kontra Oliwka Brazil – konflikt nabiera na sile

Znowu wpadły mocne słowa?

Konflikty w świecie rapu to żadna nowość — istniały od zawsze i jak widać, pomimo upływu lat nadal wywołują największe emocje — nie tylko u samych zainteresowanych, ale także fanów. Tym razem na tapetę bierzemy konflikt młodego pokolenia — Young Multi i Oliwka Brazil weszli na wojenną ścieżkę — padły mocne słowa.

Young Multi kontra Oliwka Brazil — o co chodzi?

Standardowo wszystko zaczęło się od Instagrama. To właśnie tam młoda raperka została zapytana o kolegę po fachu. Pomimo krótkiego stażu na rapowej scenie, nie omieszkała użyć mocnych słów w stosunku do Young Multiego:

Szczerze nie znam i nie chcę poznać. Chłopak, który ma niespełnione marzenia o byciu raperem, siedzi przed komputerem i szczeka coś na moją muzykę. Jeżeli kiedykolwiek osiągnie taki sukces jak ja, nie mówię tylko o milionowych wyświetleniach, lecz o całokształcie, może będzie miał prawo do komentowania muzyki innych. Na razie niech odnajdzie siebie, zacznie robić „muzykę”, bo to g*wno co sprzedaje, nigdy nie stało obok muzyki 

To dosyć znaczące słowa, obok których raper nie mógł przejść obojętnie.

Warto przeczytać!  Babyface Ray zapowiada album „MOB” na 2 grudnia

Young Multi odpowiada na krytykę Oliwki Brazil

Przedstawiciel Young Family Label długo nie pozostawał dłużny. Wykorzystując antenowy czas podczas jednego ze swoich stream’ów dobitnie wypowiedział się na temat Big Mommy:

Jak to jest, Oliwka Brazil? Czy jednak nie zasługuję na komentowanie innych, czy zasługuję na komentowanie tylko wtedy, gdy liżę ci d*pę? Czy w twoim mózgu zaszedł proces myślowy, który mógłby wpaść na to, że może to się nie zgadza? Dopóki propsowałem ciebie, to zgadzałaś się z moimi opiniami, a w momencie kiedy powiedziałem, że jednak jest to monotematyczne i że się zawiodłem… Najlepsze jest to, że Oliwkę boli to, że ja powiedziałem, że ją stać na więcej. Nie zwyzywałem, nie obraziłem, no ale widocznie niektórzy mają takie wielkie ego i taki kompleks muzyczny, że naprawdę… Najlepsze jest to, że przy każdej reakcji zawsze mówię, że kibicuję Oliwce. Niestety już nie kibicuję. Sama sobie samobója wp*erdoliłaś, przegrałaś ten mecz, więc nie ma już komu kibicować 

Popłynął mocno?

Warto przeczytać!  Sesja na żywo z byłym artystą Ruff Ryders Drag-On o jego powrocie