„You’re Not Gonna Like This” Jeremiaha Kingstona ma coś dla każdego

Chociaż w 2022 roku powróciło wiele największych nazwisk hip-hopu, był to również rok odkrywania największych niespotykanych talentów, a Jeremiah Kingston jest kolejnym, który dodał do znakomitej listy. Artysta mieszkający w Charlotte w Karolinie Północnej wydał swoją debiutancką EP-kę „You’re Not Gonna Like This”, na której każdy z pięciu utworów przedstawia różne strony zestawu umiejętności Kingstona.

Otwierający utwór, „Icarus”, przedstawia ucho Kingstona do produkcji, podczas gdy jazzowy przerywnik ilustruje krajobraz, na którym ma zostać zbudowana reszta EP. Po tym, jak „Ikar” budzi się do życia, jego intencje są jasne – Kingston chce, żebyśmy się dobrze bawili, co jego flow doskonale podkreśla. Jeśli otwieracz dodaje energii, utwór 2 „Birds” ujawnia jego łagodniejszą stronę. Piosenka jest jedną z najłagodniejszych w roku i naprawdę pokazuje wrażliwość, która jest odświeżająca.

Warto przeczytać!  Multi-platynowy producent 1SRAEL opowiada o „WAIT FOR U”, tle muzycznym i o tym, co dalej z nim

„YNGLT” to prawdziwy hit EPki. To czysty, nieskażony hip hop ze wschodniego wybrzeża lat 90. Wydaje się, że to utwór, w którym Kingston oddaje hołd swoim przodkom i inspiracjom – wielki sukces. Wszystko, od produkcji po jego przebieg, zostało fachowo wykonane, co pokazuje dbałość Kingstona o szczegóły i umiejętność zapożyczania z przeszłości, jednocześnie nadając mu charakterystyczny obrót.

Utwór 4, „Evolving”, z udziałem THANKYOUKAGE, shaw i Militia Jones, usuwa produkcję, aby naprawdę rzucić światło na liryzm i dowcip Kingstona. To ponownie pokazuje chęć Kingstona do pokazania swojej wrażliwej strony, co naprawdę dodaje nowy wymiar do EP. Wreszcie EP zamyka „Home”. Jak sugeruje tytuł, ten utwór pozwala Kingstonowi bardzo zgrabnie podsumować kolekcję piosenek, prezentując wszystkie wyżej wymienione umiejętności, które tak często pokazuje.

Warto przeczytać!  Sezon 6 Odcinek 5: Filmy Netflix

„You’re Not Gonna Like This” to świetna hip-hopowa EP-ka, a Jeremiah Kingston jest skazany na wielkość. Jego zróżnicowany zestaw umiejętności pokazuje, jak może obrócić rękę do wszystkiego, a jeśli to dopiero jego debiut, nie mogę się doczekać, aby usłyszeć, co będzie dalej.

Która z piosenek na ‘To ci się nie spodoba’ znaczy dla ciebie najwięcej? Czemu?

Zawsze się zmienia, ale teraz to „Dom”. Tylko dlatego, że to moja najbardziej szczera piosenka i myślę, że wiele osób może się z nią utożsamić.

Jak znajdujesz inspirację w codziennym życiu, aby tworzyć i odkrywać różne pomysły?

Szczerze mówiąc, to się po prostu dzieje. W większości przypadków pomysły na moje piosenki opierają się na rozmowach lub sytuacjach, nad którymi będę się zastanawiał długo po tym, jak już to się stało. Mówię o dniach, czasem miesiącach.

Warto przeczytać!  Nike Dunk Low „Fruity Pebbles” (DOPE czy NOPE) ?!

Czy był to świadomy wysiłek, aby EP był tak ekscentryczny, czy było to naturalne?

Dziękuję za komplement. Mogę szczerze powiedzieć, że było to naturalne. Rok 2020 dał mi dużo czasu na refleksję i wtedy piłka naprawdę zaczęła toczyć się po rekord.

Posłuchaj na Spotify
Obejrzyj na YouTube

Śledź na Instagramie

Natalia jest miłośniczką rapu i hip-hopu. Po ukończeniu Programu Public Relations The New School of New York, postanowiła poświęcić swoje życie wydawnictwu muzycznemu i odkrywaniu nowych talentów. Pomaga nowym artystom dotrzeć do mas poprzez marketing online i publikacje.