Yung Gravy zaprzecza, że ​​jest „wypychaczem” mamy Addison Rae

Yung Gravy ujawnił, że nie jest w związku z mamą Addison Rae, Sheri Easterling.

Raper i gwiazda TikTok przeszli razem po czerwonym dywanie, koordynując lawendowe stroje na gali MTV Video Music Awards 2022 w Newark w stanie New Jersey w sierpniu, przez co wielu uwierzyło, że są parą.

Jednak pomimo publicznego okazywania uczuć na czerwonym dywanie, Yung Gravy wyprostował sprawę w wywiadzie dla E! Wiadomości i nalegał, że się nie spotykają.

##> ##>

„Kiedy poproszono mnie o zrobienie VMA, nigdy wcześniej ich nie oglądałem” – powiedział. „Widziałem klipy, ale nigdy wcześniej nie oglądałem czegoś z czerwonego dywanu. Nie bardzo wiedziałem, co to znaczy. Pomyślałem: „Och, potrzebuję randki. To byłaby fajna randka. Myślę, że wszyscy po prostu zakładają, że jeśli przyprowadzisz kogoś, to jesteście razem.

Warto przeczytać!  „Avatar: The Way of Water” potrzebuje 2 miliardów dolarów w kasie, aby wyjść na zero

„Potrzebowałem randki, a wcześniej flirtowaliśmy przez Internet i zaprosiłem ją, żeby przyszła. Mamy kilka nocy wcześniej, żeby odpocząć przed właściwą rzeczą, więc to nie było tak, że dopiero się poznaliśmy, ale ona jest ukochana. Dobrze się bawiliśmy. Nie umawiamy się na randki. Trudno umawiać się na randki, kiedy cały czas podróżujesz”.

26-latek, który naprawdę nazywa się Matthew Hauri, niewiele zrobił, aby rozwiać spekulacje na czerwonym dywanie VMA, kiedy powiedział dziennikarzom MTV, że on i Sheri poznali się online i „od razu się połączyli”.

„Lubię MILFy, a ona jest w pewnym sensie królową MILF, więc pomyślałem, że to idealne połączenie” — powiedział o 43-latku.

Sheri potwierdziła, że ​​w lipcu rozstała się z ojcem Addisona, Montym Lopezem.

Warto przeczytać!  Teoria filmu: toksyczny związek Twittera z filmami