Yung Joc odmawia wyciszenia R. Kelly’ego

#image_title

Yung Joc odmawia wyciszenia R. Kelly’ego. Jedną z rzeczy, które robi Yung Joc, jest mówienie, co myśli. I jasno określa, gdzie stoi, jeśli chodzi o R. Kelly’ego i jego muzykę. Nie uciszy Kelsa w najbliższym czasie.

Yung Joc: Dlaczego wyciszyć R. Kelly’ego?

Yung Joc odmawia wyciszenia R. Kelly’ego. Ostatnio Yung Joc usiadł z Vlad TV i omówił wiele tematów.

Mówiąc dokładniej, raczej lub nie powinniśmy nadal mieć Roberta „R” Kelly’ego w naszych muzycznych rotacjach.

Raper I Know You See It nie rozumie, dlaczego słuchanie skazanego artysty w czarnej społeczności jest uważane za niedopuszczalne.

Zwłaszcza, że ​​ludzie tacy jak Harvey Weinstein nadal otrzymują wsparcie, pomimo swoich wykroczeń.

Podczas wywiadu miał coś do powiedzenia:

Warto przeczytać!  GloRilla wybrana jako najnowszy artysta #UpNow Audiomack

„Dlaczego cała jego muzyka musi być zakazana? Dlaczego?” zapytał Yung Joc. „Ponieważ tak wielu innych ludzi, którzy zrobili coś złego, zostało za to skazanych. A ich programy telewizyjne wciąż są emitowane lub ich muzyka jest nadal przesyłana strumieniowo, odtwarzana i sprzedawana… To tak, jakbyśmy zostali ukarani najsurowszą karą, człowieku”.

Oczywiście istnieją wyjątki od zasad, a Joc wyjaśnia, że ​​niektórzy ludzie rzeczywiście zasługują na zbanowanie. Jednak muzyka Kelly jest zbyt ponadczasowa i wpływowa, by ją zignorować.

„Nie mówię, że w niektórych przypadkach nie jest to zasłużone. Wiesz, zasłużyłeś na to – kontynuował. „Nie mówię tego. Tak nie jest, ale mówię tylko, że dostaniemy surowszą karę. Ponieważ nie zamierzam kłamać, R. Kelly stworzył świetną muzykę”.

Warto przeczytać!  Bluza z kapturem Boogie wit Da „Me vs. Myself” Prognozy sprzedaży w pierwszym tygodniu

Yung Joc wspiera R. Kelly’ego

Jak wcześniej informowaliśmy, Kelly odsiaduje obecnie trzydziestoletni wyrok po latach zarzutów o napaść na tle seksualnym.

W każdym razie nowożeńcy z Atlanty stanowczo opowiadają się za równością.

„Stworzył ponadczasową muzykę i po prostu z powodu tego, o co został oskarżony lub skazany, mam po prostu nie słuchać tej osoby, którą dorastałem przez moje dzieciństwo, dorastanie do dorosłości? Mam już nie słuchać tej osoby? Och, zrobił coś złego, więc mam po prostu wyraźnie wymazać go z pamięci? To na przykład, dlaczego nikt nie naciskał, aby takie rzeczy przytrafiły się innym przestępcom na świecie? To właśnie chcę powiedzieć, bo to dla mnie szaleństwo”.

Warto przeczytać!  Nardo Wick rekrutuje Lil Durka, 21 Savage i G Herbo do „Who Want Smoke ???”

Oczywiście media równie źle przyglądały się Billowi Cosby’emu. Czy zgadzasz się, że wyciszenie R. Kelly’ego przynosi efekt przeciwny do zamierzonego? Czy nadal słuchasz R. Kelly’ego?

Hip-hopowe wiadomości bez cenzury. To lider treści hip-hopowych w YouTube!

Źródło