Yung Miami najwyraźniej reaguje na przyłapanie Diddy’ego całującego się z inną kobietą

#image_title

Yung Miami najwyraźniej reaguje na to, że Diddy został przyłapany na całowaniu się z inną kobietą, zaledwie tydzień po tym, jak ogłosił, że powitał na świecie córeczkę z inną kobietą.

Diddy rozpalił internet niespodziewanym ogłoszeniem swojego nowego błogosławieństwa, Love Sean Combs. Ogłosił to na Twitterze, tweetując: „Jestem tak błogosławiony, że mogę powitać na świecie moją córeczkę Love Sean Combs. Mama Combs, Quincy, Justin, Christian, Chance, D’Lila, Jessie i ja wszyscy bardzo was kochamy! Bóg jest największy!”

Jestem tak błogosławiona, że ​​mogę powitać na świecie moją córeczkę Love Sean Combs. Mama Combs, Quincy, Justin, Christian, Chance, D’Lila, Jessie i ja wszyscy bardzo was kochamy! Bóg jest największy!

Warto przeczytać!  Lil Zay Osama mówi, że pokonał sprawę broni w Nowym Jorku

– MIŁOŚĆ (@Diddy) 10 grudnia 2022 r

Po ogłoszeniu wiele osób kwestionowało związek Diddy’ego z Yung Miami. Wskoczył na Twittera, aby wyjaśnić, że nie jest jego dodatkiem. Muzyczny potentat mówi na Twitterze: „Yung Miami nie jest moją poboczną laską. Nigdy nie było, nigdy nie będzie. Jest dla mnie bardzo ważna i wyjątkowa, a ja nie bawię się moim Shawty Wop. Nie dyskutuję w Internecie i nie zacznę dzisiaj”.

Kontynuował: „więc myśl, co chcesz. Ale wiedz, że jeśli zrobisz coś, co mnie skrzywdzi, przyjdę do ciebie do domu i porozmawiamy o tym jak ludzie. MIŁOŚĆ.”

@yungmiami305 nie jest moją poboczną laską. Nigdy nie było, nigdy nie będzie. Jest dla mnie bardzo ważna i wyjątkowa, a ja nie bawię się moim Shawty Wop. Nie dyskutuję o sprawach w internecie i nie zacznę dzisiaj.

Warto przeczytać!  Kim jest matka nowej córeczki Diddy'ego, Love Sean Combs?

– MIŁOŚĆ (@Diddy) 13 grudnia 2022 r

Chociaż Diddy dał jasno do zrozumienia, że ​​Miami nie jest jego dodatkiem – niedawno zauważono, jak całuje się z inną kobietą. Po wycieku zdjęć Miami napisało na Twitterze „Dziękuję, NASTĘPNY!”

Spójrz poniżej.