Yung Miami powiedział, że ogłoszenie dziecka Diddy’ego nie było zaskoczeniem: „Komunikacja jest kluczem”

#image_title

Wielu widzów obejrzało premierowy sezon talk show Yung Miami, Caresha Please. W tym odcinku, który pojawił się dzisiaj (22 grudnia) w Revolt, City Girl rozmawiała z raperem G Herbo, który miał do niej kilka pytań.

Na początku tego miesiąca Diddy ogłosił narodziny swojego siódmego dziecka, Love Sean Combs, co było niespodzianką w Internecie. TMZ poinformował później, że matką dziecka była 28-letnia specjalistka od cyberbezpieczeństwa, Dana Tran, a nie jego obecna dziewczyna, Miami. Gdy wiadomość zszokowała internet, wszyscy zadali sobie jedno pytanie: czy Miami wiedziało, że Diddy spodziewa się dziecka?

Herbo była na tyle odważna, by zapytać o to Miami podczas pokazu, na co odpowiedziała: „Tak, zrobiłam to. Myślę, że kluczem jest komunikacja. Czuję, że kiedy masz do czynienia z kimś, komunikacja jest kluczem. To nie była niespodzianka.

Warto przeczytać!  Wallo próbował pobłogosławić 15 kobiet w celu, ale nie zdawał sobie sprawy, że został zamknięty, powodując chaos, Gillie zaprzecza zaangażowaniu!

W innym miejscu odcinka Herbo zapytał Miami, czy będzie miała kolejne dziecko. Miami, która jest już matką dwójki dzieci, ujawniła, że ​​jest otwarta na taką możliwość.

„Jeśli tak się stanie, zrobię to” – powiedziała, zauważając, że obecnie nie przyjmuje żadnych leków antykoncepcyjnych.

Możesz obejrzeć cały odcinek Caresha Please powyżej.

Źródło